Szanowni Działkowcy,
Informujemy, że na ogrodzie nr 1 przy obu bramach zostały ustawione kontenery na odpady wielkogabarytowe. Zachęcamy do korzystania. Kontenery zostaną zabrane niezwłocznie po ich zapełnieniu. Prosimy o wrzucanie wyłącznie odpadów wielkogabarytowych i o zachowanie porządku wokół kontenerów.
Dziękujemy za współpracę!